Název

Cascara Bourbon Natural

Výrobce Guru Caffe
Záruka 1 rok

Kávová třešeň nalezla se svým množstvím cených látek a lahodné chuti v Evropě až do přelomu tisíciletí malou odezvu. Toto se však změnilo: s moderním nápojem Cascara, čajem z kávových třešní, který je vyráběn pomocí speciální přípravy a sušení dužiny a slupky, je k dispozici základní látka, která se dá dále využít k přípravě velkého množství vynikajících nápojů. - čaj z kávových třešní klasický čistý, aromatizovaný, ledový čaj, svařené víno - její použití nezná žádné hranice.
Díky jejmu přirozenému obsahu kofeinu, který odpovídá přibližně v jednom šálku čaje jednomu espressu, přináší Cascara oživující, osvěžující a posilující účinek, jaký zná člověk v podstatě pouze z kávy. Díky tomu je Cascara určená právě pro lidi, kteří z různých důvodů kávu nepijí, neboť se jedná o jiný druh nápoje a nevykazuje chuť pražené kávy.
Naše Cascara Bourbon Natural pochází z ušlechtilé odrůdy Bourbon-Arabica. Přesvědčí Vás svou dobrou sladkostí s náznaky javorového sirupu a hnědého kandovaného ovoce s jemnými karamelovými tóny. Vynikající v kombinaci s otatními vhodnými plody. Barva šálku: Whisky