Aktuálně

20.11.2015

Dárkové plechovky

Chcete pěkný dárek? Nabízíme dárkové plechovky s kávou dle výběru ve dvou velikostech - hranatou 350g nebo kulatou s uzávěrem 250g. Též můžeme potisknout Vašim vlastním logem či celoplošně polepit etiketou.

14.11.2015

MEXICO Altura EP Genuino Puma

Myslíme, že arabica z Mexica by v naší nabídce neměla chybět...

4.10.2015

CASCARA

Připravili jsme pro Vás další produkt z kávovníku - "kávový čaj". Jedná se o sušenou dužninu se slupkou z kávových třešní kávovníku Arabica pocházející z Nicaragui a El Salvadoru.

24.3.2015

Ecuador Organic Loja - Jose Maria Salinas

Dnes jsme do našeho portfolia káv doplnili arabiku z Ekvádoru. Jedná se o znamenitou kávu, jejíž obliba, díky její chuti a vůni, neustále roste. Ochutnejte i Vy tuto kávu a věříme, že se k ní budete rádi vracet.

2.10.2014

Automatické kávovary NIVONA

Vyberte si z naší široké nabídky kvalitních automatických kávovaru značky Nivona. Nivona je německá značka domácích elektrospotřebičů, které jsou k dostání pouze u specializovaných prodejců. Kávovary Nivona jsou prvotřídní výrobky, které kvalitou patří mezi špičku ve svém oboru. Ač společnost NIVONA Apparate GmbH je německá společnost se sídlem v Norimberku, samotné kávovary jsou vyráběny ve Švýcarsku a to ve stejném závodě, kde se vyrábí veřejnosti známější značka kávovarů - JURA.

25.9.2014

Nové druhy káv

Doplnili jsme do našeho e-shopu další 4 druhy výběrových káv arabica z Kuby, Panamy, El Salvadoru a Dominikánské republiky. Jedná se o kávy s krásnými velkými zrny, jejichž chuť a aroma jistě oceníte. 

21.2.2014

Porcelánové šálky

Vychutnejte si naší kávu z kvalitních porcelánových šálků.

28.11.2013

Gastro nabídka

Naši nabídku jsme rozšířili o profesionální pákové kávovary značky SAB od italského výrobce s více než třicetiletou tradicí - S.V.ITALIA s.r.l.

12.8.2013

Nové směsi

Na úvod jsme připravili směsi káv Mana Caffe a Libre Caffe. Jedná se o kávy arabika s výraznou chutí a s mírnou kyselostí. Ti, kteří upřednostňují výraznější chuť arabiky, ocení směs Mana Caffe.

12.8.2013

Spuštění internetového obchodu

Vážení zákazníci,
připravili jsme pro Vás nabídku těch nejznámějších a nejoblíbenějších káv arabica. Věříme, že si v naší nabídce vyberete, ochutnáte naší kvalitní kávu a budete se k nám rádi vracet. Pokud zde nenajdete Vaší oblíbenou kávu, napiště nám.
V této nabídce Vás budeme pravidelně informovat o novinkách našeho eshopu. Již v brzké době naši nabídku rozšíříme o další kávový sortiment.